Guest guest Posted September 3, 2001 Report Share Posted September 3, 2001 For our family of 5 we spend $150.00. I have 2 little ones in diapers so that takes up around $20-$25 a week there. I dont buy a lot of pre packaged stuff, BUT dh doesnt take his lunch either (usually doesnt anyways), he buys out. I would love to see it lower, but I dont see how. this figure is also inclusive of cleaning products and stuff like that as well. hth!! Jo-Ann Vegan-Talk!! Vegan-Talk Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.